Vessemis Vita – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Vessemis Vita – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Maj 15, 2019 0 przez admin
1 (20%) 1 vote[s]

W dzisiejszych czasach zachodzi bardzo duża potrzeba częstej detoksykacji organizmu. Niestety chemia i szkodliwe toksyny atakują nas wszędzie co powoduje że wnikają one do organizmu. Nasze ciało dzięki wątrobie i nerkom próbuje sobie z tym radzić ale niestety przy tak dużym natężeniu nie jest to możliwe na bieżąco. Tutaj z pomocą przychodzą plastry Vessemis Vita które bezpośrednio z krwioobiegu wchłaniają szkodliwe toksyny. Znowu mamy kolejny plus eliminujemy i odciążamy tak bardzo dziś przeciążone nerki i wątrobę.

Składniki Vessemis Vita:
Ekstrakt z dyni — zawiera minerały, witaminy, karotenoidy i fitos-terole wspomagające układ moczowy. Hamuje szkodliwe procesy oksydacyjne, pomaga regulować ciśnienie tętnicze i sprzyja oczy- szczaniu organizmu z toksyn.
Ekstrakt z palmy sabałowej — doceniany szczególnie przez mężczyzn z racji właściwości zapobiegających przerostowi prostaty oraz łysieniu. Jest również znany z tego, że pomaga ograniczyć wchłanianie cholesterolu w przewodzie pokarmowym.
Ekstrakt z perzu właściwego — pozytywnie wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci. Korzystnie oddziałuje także na układ moczowy i ułatwia wydalanie toksyn z organizmu, między innymi wspierając proces oczyszczania krwi.
Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej — jego właściwości od lat są doceniane w Ajurwedzie, czyli indyjskiej medycynie naturalnej. Pomaga ograniczyć stres i problemy skórne, a ponadto wspiera układ krążenia oraz poprawia koncentrację.

Plastry oczyszczające Vessemis Vita wywodzą się stricte z medycyny chińskiej gdzie setki lat temu Chińczycy obkładali się jedwabnymi materiałami nasączonymi naturalnymi ziołami. Dziś nie musimy już się tak kombinować – aplikacja plastrów ogranicza się praktycznie tylko do przyklejenia plastra w określonym miejscu.