Big Size [2023] Kolejne oszustwo?!

Big Size [2023] Kolejne oszustwo?!

29 listopada, 2022 0 przez Mgr Łukasz Majek-Tryksza
4.9/5 - (29 votes)

Wiele par odwiedza gabinet seksuologa, ponieważ są niezadowolone ze swojego seksu. Często jest to spowodowane małym penisem. Partner często obwinia się, że zbyt szybko dochodzi, aby uzyskać satysfakcję seksualną. Po stosunku ignoruje partnerkę szybkim zasypianiem.

Przedwczesny wytrysk może być także oznaką większego problemu. Często ratunkiem dla par jest odpowiedni środek na powiększenie penisa i potencję. Daje im to szansę na rozwiązanie problemu.

Według międzynarodowych definicji, przedwczesny wytrysk odnosi się do regularnego, szybkiego wytrysku występującego wcześniej niż minutę po penetracji.

Klasyfikacja Zaburzeń Psychicznych i Behawioralnych posiada kryteria diagnostyczne, które mogą pomóc w zdiagnozowaniu ogólnej dysfunkcji seksualnej. Mężczyźni skarżą się na spadek libido. Głównym powodem jest niski poziom testosteronu, którego współczesny mężczyzna ma coraz mniejsze ilości. Już spadek testosteronu do poziomu poniżej 15 nmol/L może prowadzić do znacznego spadku męskiego libido. Kilka miesięcy temu pojawiły się nowe statystyki. Ze statystyk tych wynika, że w wieku 40-80 lat 12-13 procent mężczyzn straciło popęd seksualny.

Co jest wyznacznikiem wysokiego lub niskiego libido? 

  • Działanie hormonów 
  • Motywacja seksualna – chodzi o psychologiczny popęd seksualny, zależy on od relacji między partnerami, zgodności, miłości między nimi.
  • Spełnienia oczekiwań i życzeń partnera, zwykle wynikających ze środowiska, który kieruje seksualnością; normy społeczne i religijność

Big Size może być dobrym rozwiązaniem, jeśli Twoja partnerka nie jest zadowolona z Twoich łóżkowych osiągnięć. To świetny produkt w przystępnej cenie, który dobrze działa. Big Size to świetny produkt, jeśli szukasz odmłodzenia swojego seksu i zadbania o swoje zdrowie. 

Big Size – działanie, efekty

Formuła Big Size została opracowana po latach badań laboratoryjnych. Jest dobrze tolerowana przez osoby wrażliwe na składniki aktywne i alergików. Mogą one z czasem odczuwać mniej lub bardziej dotkliwe skutki uboczne, takie jak stany zapalne czy choroby układu krążenia. Podstawową funkcją Big Size jest zwiększenie przepływu krwi do dolnych partii ciała. Kieruje płyn w stronę penisa, aby umożliwić mu erekcję i trwanie przez dłuższy czas. Efekty aktywności seksualnej mogą utrzymywać się nawet do trzech godzin bez utraty energii i wigoru. Napędza również pod względem psychicznym, ponieważ pokonuje strach przed porażką lub stres, który towarzyszy niesatysfakcjonującym stosunkom.

Rutynowe stosowanie okazuje się korzystne, ponieważ:

  • Kilkucentymetrowy wzrost rozmiaru penisa
  • Wyższy poziom pożądania seksualnego
  • Poprawiona wytrzymałość
  • Dłużej trwa utrzymanie erekcji
  • Większa przyjemność
  • Utrzymane libido na wysokim poziomie
  • Większe doznania dla Ciebie i Twojej partnerki

Big Size – skład, dawkowanie

Klienci, którzy wypróbowali Big Size, jako największą zaletę wymieniają już jego naturalny skład. Działa dobrze i nie ma żadnych skutków ubocznych ani alergii. Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem żelu Big Size. Na oficjalnej stronie producenta znajduje się więcej informacji na temat składu, dawkowania i stosowania produktu.

Big Size żel – opinie, recenzje

Big Size recenzje i opinie są bardzo popularne na forach, na których poruszane są męskie sprawy, porady seksualne i inne tematy. Na stronach medycznych można również znaleźć wiele recenzji. Jest tam wiele opinii od osób z różnych środowisk. Natychmiastowe działanie Big Size jest jego największą zaletą. Możesz go wziąć przed seksem, a on działa jak katalizator do krwi w dolnej części ciała. Powiększa penisa i zapewnia silną, długotrwałą erekcję. Oto kilka recenzji Big Size, które można znaleźć w Internecie:

Próbowałem wcześniej tabletek powiększających penisa, ale nie działały one dla mnie tak dobrze, jak miałem nadzieję. Recenzje żelu Big Size zostały znalezione online. To była moja najlepsza decyzja w życiu. Efekty były natychmiastowe i mam teraz całkowity spokój. Świetnie, że w kraju są jeszcze solidni producenci. Gorąco polecam!!!

Niestety w moim wieku nie ma co się dziwić, że nie będzie można zadowolić żony, jeśli rozmiar penisa nie spełnia niczyich oczekiwań. Ja i moja żona jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Ale, natknąłem się na stronę Big Size i pomyślałem, że może warto spróbować. Byłem w stanie rozwiązać moje problemy z Big Size i będę nadal go używać.

Big Size Gdzie kupić

Big Size nie jest dostępny w drogeriach ani aptekach. Zamiast tego należy odwiedzić stronę producenta. Inne strony sprzedaży online mogą oferować gorsze zamienniki, kraść Twoją gotówkę lub zawierać szkodliwe treści. Firma oferuje płatność przy dostawie, aby zakupy były łatwiejsze i wygodniejsze.  Pomaga im to uniknąć oszustw i innych problemów, które mogą wynikać z transakcji online. Oto link do oficjalnej strony Big Size:

Big Size

Kup teraz Big Size z rabatem 50%
Promocja ważna do: 10.12.2023 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.