Ling Fluent – Opinie, Działanie, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Ling Fluent – Opinie, Działanie, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

30 lipca, 2019 0 przez admin
Rate this post

Ling Fluent – opinia o nowemu rozwiązaniu na naukę języków obcych

Choć dla wielu z nas, nauka języków obcych nie jest niczym skomplikowanym, często bywa inaczej. Nierzadkim problemem jest trudność w poświęceniu wielu godzin, które mogą doprowadzić nas do płynnej mowy. Mnogość nowych wyrazów i zwrotów może przyprawić o ból głowy. Dla osób, które chcą poznać obcy język, nowe wyzwanie kończy się po kilku dniach niepowodzeniem, utratą zapału i motywacji. 

Chyba nikomu z nas nie uśmiecha się, aby w wolne, piątkowe popołudnie uczyć się na monotonnych i nudnych zajęciach. Nauczyciel nie stara się o zachęcenie swoich uczniów do wydajniejszej pracy, jego zajęcia nie robią na nim wrażenia, przez co nasz mózg, nie zamierza przyswajać nowych informacji. Dzisiejszy system edukacyjny wykorzystywany w szkołach potrafi zawieść ze względu na to, że jest przestarzałą metodą, o której od dawna mówiono wiele negatywnych kwestii. Sumienność i rzetelne wykonywanie poszczególnych zadań nie daje nam takich rezultatów, jakich byśmy mogli się spodziewać. Co jeśli poligloci, opanowali tak wiele języków tylko dlatego, że poznali metodą na ich naukę, która daje szybkie i trwałe rezultaty? Jeśli chcesz, aby Twoja dalsza przygoda z językami obcymi była naprawdę przyjemna, koniecznie sprawdź nowoczesną platformę Ling Fluent, dzięki której nawet niemożliwe, staje się realne do wykonania! 

Platforma Ling Fluent – nauka języka obcego może być przyjemna i prosta! 

Choć na pozór, większości z nas, rozwiązanie w postaci nowej platformy może jawić się w negatywnych barwach, w rzeczywistości jednak, platforma Ling Fluent to rozwiązanie, któremu zaufało już wielu internautów. Dzięki zdecydowaniu się na pierwszy krok w stronę skutecznej nauki języków możesz w prosty, przyjemny i przede wszystkim przynoszący rezultaty sposób nauczyć się słówek, zwrotów i idiomów, które są niezbędne do płynnego mówienia i rozumienia w obcym języku. W dodatku, z platformy Ling Fluent możesz korzystać w dowolnym czasie i miejscu na ziemi. Gdziekolwiek tylko, znajdziesz moment na nową dawkę wiedzy – możesz skorzystać z Ling Fluent przy pomocy jednego z Twoich urządzeń mobilnych. Twój czas, dzięki takiej możliwości zostanie maksymalnie wykorzystany, a produktywność w niewyobrażalnym tempie zacznie odnosić rezultaty o których do tej pory, mogłeś tylko pomarzyć. 

Jeśli narzucone odgórnie schematy, terminy zajęć i czas, w którym musisz osiągnąć rezultaty to zdecydowanie nie pomysł dla Ciebie to właśnie Ling Fluent, jest alternatywą, na którą do tej pory postawiło już wiele osób. Przede wszystkim, nauka na platformie opiera się o specjalnie uporządkowane działy tematyczne. Posiadają one wszystkie, najbardziej wymagane i najbardziej popularne słowa i zwroty w języku obcym, dzięki którym, żadna sytuacja nie jest w stanie Cię zaskoczyć. Każdy dział tematyczny to dzieło pracy i zaangażowania ekspertów od nauki języków. W ten sposób, nie musisz obawiać się, że dana tematyka okaże się dla Ciebie nudna, a nauka potrwa znacznie dłużej niż sobie tego życzysz. Twój poziom zainteresowania i niemalejąca motywacja sprawi, że zapoznasz się materiałem, a Twój mózg samoistnie przyswoi znacznie większą ilość materiału, niż miało to miejsce wcześniej. Kiedy masz czas i chęci na zapoznanie się z daną tematyką, możesz przejść do niej od razu. W dodatku, warto wiedzieć, że twórcy platformy zadbali o dostosowanie jej do poziomu wiedzy danych użytkowników. Istnieje bowiem możliwość wybrania jednego z trzech poziomów nauki. Basic, Basic Pro i VIP to trzy alternatywy, w ramach których przyswoisz wiedzę z wykorzystanie poziomu, z jakiego startujesz. Ling Fluent to połączenie wiedzy ekspertów z indywidualnym tokiem nauczania i rozwijaniem swoich możliwości językowych we własnym tempie. 

Poziom Basic, Basic Pro, VIP w Ling Fluent – wybierz poziom i etap nauki!   

Przy pomocy nowoczesnej formuły e-learningowej Ling Fluent możesz dopasować swoją naukę do indywidualnych możliwości, predyspozycji i potrzeb. Trzy etapy nauki to wystarczająca ilość wiedzy, za sprawą której opanujesz dany język obcy z początkującym, średnim i zaawansowanym poziomie. To Twoja decyzja i w zależności od tego, na jakim poziomie czujesz się w danej kwestii językowej możesz wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązanie bez obaw, że nie utworzą dla Ciebie odpowiedniej grupy czy ze względu na źle podjętą decyzję, będziesz tracił na zajęciach czas słuchając o tym, o czym już dawno wiesz. Eksperci alarmują, że najważniejszym aspektem o który należy zadbać jest indywidualne tempo nauki i przyswajania wiedzy. Nie ma pośpiechu, a stres nie jest najlepszym sposobem na zmotywowanie do nauki. Będąc w trakcie kursu na platformie nie jesteś porównywany do innych uczestników, dlatego na pewno się nie demotywujesz, a dalsze postępy nauki zostaną zauważone w odpowiednim tempie.

Etapy to nie wszystkie możliwości i ułatwienia na drodze do poznania nowych możliwości języków obcych. Możesz bowiem skorzystać z rozwiązania w postaci rozmów online z innymi osobami oraz lektorem. W trakcie każdego tygodnia, odbywa się konferencja, gdzie jako użytkownik platformy możesz omówić poszczególne kwestie i sprawdzić swoje postępy w nauce. Co ważne – nikt nie wymaga od Ciebie uczestnictwa na konferencji. To dobrowolna decyzja, dlatego jeśli nie masz czasu lub nie odczuwasz takiej potrzeby, nikt nie zmusza Cię do uczestnictwa w niej. Możesz również pozostać jedynie obserwatorem całego wydarzenia i nie zabierać głosu przez cały czas trwania spotkania online. Budowa poszczególnych etapów nauki to kluczowa wiedza, która pozwoli Ci zdecydować się, jaki etap będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. 

Pakiet Basic – dedykowany dla osób początkujących. Jeśli chcesz poznać około 1500 najczęściej używanych słów i zwrotów to jest to opcja dla Ciebie. Pakiet został podzielony na 15 kategorii tematycznych, dzięki którym nauka jest przyjemna, łatwa i skuteczna. W tej wersji, dostęp możliwy jest przez sześć miesięcy od rozpoczęcia kursu.

Pakiet Basic Pro – stworzony dla średniozaawansowanych osób. Gwarantuje możliwość nauki zwrotów i przypomnienie wraz z utrwaleniem już poznanych słów. Basic Pro jest dostępny dla użytkowników przez rok i w jego skład wchodzi 25 kategorii tematycznych. 

Pakiet VIP – to rozwiązanie, które przyniesie trwałe zmiany w Twoim życiu. Dzięki nim, nauczysz się blisko 5000 zwrotów i słówek poprzez naukę 25 kategorii tematycznych. Jeśli znasz konkretny język obcy w formie podstawowej lub średnio-zaawansowanej to wybierz pakiet z nieograniczonym czasowo dostępem. W Pakiecie VIP znajdziesz również słownictwo specjalistyczne. Szukasz sposobu na przeprowadzenie rozmowy w kwestiach biznesowych, rozmowy kwalifikacyjnej, budowlanej, medycznej? To propozycja dla Ciebie, która pozwoli Ci na podszkolenie wiedzy z danej tematyki w krótkim czasie. 

Ling Fluent – nauka w nietypowy sposób

Ling Fluent został stworzony z myślą o spełnieniu potrzeb potencjalnych użytkowników.

Nauka w końcu stała się skuteczna i przyjemna, a efekty proste do utrzymania. Twórcy bazują na metodzie polisensorycznej. Dlaczego działa i przynosi rezultaty? Metoda polisensoryczna jest w stanie aktywować zarówno prawą, jak i lewą półkulę mózgu do wytężonej pracy. Nauka języków obcych może być znacznie bardziej skuteczna, jeśli zadbamy o pobudzenie wszystkich zmysłów, którymi właśnie obydwie półkule kierują. Dzięki metodzie polisensorycznej w trakcie nauki wykorzystasz zarówno słuch, wzrok, dotyk, jak i węch. W ten sposób znacznie szybciej przyswoisz wiedzę i skuteczniej zapamiętasz poznane słownictwo. Metoda polisensoryczna została wzmocniona o wiedzę i rozwiązania, które pozwalają na wykorzystanie mocy skojarzeń, obserwacji, wsłuchiwania się i powtarzania danego tekstu. Ling Fluent wykorzystuje jednocześnie zaangażowanie wszystkich bodźców, jak i ich wzmocnienie poprzez rozmowy, fiszki, możliwość systematycznego powtarzania konkretnych wyrażeń i wsłuchiwania się w oryginalną wymowę w języku obcym. Ling Fluent to platforma, która gwarantuje nieograniczone możliwości, tworząc silną siatkę skojarzeń!

Ling Fluent a metoda polisensoryczna

W Ling Fluent, masz do czynienia z metodą polisensoryczną na wszystkich etapach nauki platformy. Dzięki temu, trwale i skutecznie zapamiętasz dany język obcy. W dodatku, poszczególne działy są przygotowane przez specjalistów – filologów, metodyków, językoznawców i poliglotów, co zwiększa skuteczność prezentowanych kursów.

W dodatku, oprócz platformy otrzymujesz dostęp do specjalnie stworzonych fiszek. Zostały one uznane za najbardziej skuteczną metodę nauki nowych słówek. Pozwalają na wywołanie skojarzeń, pobudzają zmysły przez kolorowe obrazki i ciekawe ilustracje. Na poszczególnych kartach znajdzie sposób na poprawną wymowę i tłumaczenie. Odsłonięcie fiszki jest nieograniczone, co pozwala na uzyskanie efektu często powtarzania danego wyrażenia. Sieć skojarzeniowa jest budowana również poprzez ilustracje, dopasowane do sytuacji, w której możliwe jest użycie poznanego wyrażenia. Dzięki temu, kiedy znajdziesz się w konkretnej sytuacji, natychmiast przypomnisz sobie o zwrotach i Twoja komunikacja wejdzie na wyższy poziom. Nie trać czasu na nieskuteczne uczenie się z gramatyki,  skojarzenia przyniosą Ci o wiele więcej efektów. 

Wiele osób, korzystających z innych kursów często skarżą się na “blokadę językową”. Z Ling Fluent jest to niemożliwe. W trakcie trwania kursu, oswoisz się z wymową. Masz okazję na naukę porozumiewania się z innymi osobami i nikt nie narzuca Ci schematu rozmowy. W ten sposób, nabierzesz większej pewności siebie i wprawy w posługiwaniu się zwrotami. Dzięki temu, poprowadzisz każdą rozmowę swobodnie i bez presji. 

Ling Fluent uzyskała uznanie i popularność wśród osób, które miały problem z nauką języków! 

Za sprawą stosowania wzmocnionej metody polisensorycznej, język obcy na platformie Ling Fluent nie stanowi dla Ciebie najmniejszego problemu. Kurs pozwala każdej osobie na dopasowanie poziomu przyswajania wiedzy do umiejętności, możliwości i oczekiwań. Ling Fluent jest dostępny na każdym urządzeniu mobilnym, co pozwala korzystać z niego w dowolnym czasie, nawet w trakcie kilku minut przerwy. Jako uczestnik kursu nie musisz chodzić na monotonne zajęcia, porównywać się do innych, czy gonić z materiałem, kiedy grupa przyswaja go szybciej. Ling Fluent to zupełna odwrotność przestarzałych metod. Procesy pamięciowe w naturalny sposób, dzięki Twojemu odpowiedniemu nastawieniu pozwolą Ci zapamiętać więcej i skuteczniej. Kluczem do sukcesu okazuje się być połączenie fiszek, systematycznego powtarzania, cyklicznego słuchania i rozmów z lektorem i innymi użytkownikami. 

Nasza rekomendacja – czy platforma Ling Fluent jest warta przetestowania? 

Ling Fluent to nie kolejna platforma internetowa, która wiąże się z naciąganiem użytkowników na inwestowanie coraz to większych środków. Metoda została stworzona przy współpracy z lektorami i specjalistami od psychologii, lingwistyki, metodyki oraz filologii. Proces nauki pozostaje przyjazny dla uczestników i gwarantuje możliwość osiągnięcia skutecznych rezultatów. Ling Fluent to sposób dedykowany również tym z nas, którym przyswojenie nowych języków sprawia ogromne trudności na co dzień. Dzięki platformie, nauczysz się niejednego języka obcego, w czasie, w którym w przypadku korzystania z tradycyjnych rozwiązań nie jesteś w stanie biegle posługiwać się chociażby jednym z języków obcych. 

W dodatku, tylko przez limitowany okres czasu, na stronie oficjalnego dystrybutora kursów językowych trwa dla naszych czytelników oferta specjalna. Dzięki niej, Ling Fluent może stać się niezwykłą przygodą ze 100% gwarancją zwrotu pieniędzy za wykupiony kurs wtedy, gdy nie przyniesie on rezultatów, na których Ci zależy. Oferta kończy się już dziś! 

Ling Fluent

Kup teraz Ling Fluent z rabatem 50%
Promocja ważna do: 16.05.2022 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.