Lumos [2022] Kolejne oszustwo?!

Lumos [2022] Kolejne oszustwo?!

17 maja, 2022 0 przez Dr Marianna Hall-Szuster
4.9/5 - (29 votes)

Lumos – skuteczna walka z przebarwieniami

Lumos to propozycja skierowana do wszystkich osób, które chcą likwidować nadmierną pigmentację. Problem ten pojawia się często i nie ma tylko jednego czynnika, który byłby jego przyczyną. Najczęściej pojawia się wtedy, gdy mamy do czynienia z zaburzeniami hormonalnymi. Występuje jednak także wtedy, gdy skóra jest zbyt często narażona na promieniowanie UV. Nadmierna pigmentacja to również konsekwencja stanów zapalnych skóry oraz niedoborów niektórych witamin. Może być też sygnałem, który świadczy o problemie z prawidłowym metabolizmem.

Producent Lumos gwarantuje, że oferowane przez niego rozwiązanie jest w stanie pomóc nam w wygraniu walki o skórę wolną od przebarwień. Co ważne, Lumos likwiduje nadmierną pigmentację bez względu na to, jakie są jej przyczyny. Nie tylko rozjaśnia skórę, ale również dba o jej zdrowy wygląd. Jego pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu, jeśli skóra jest poddawana regularnym zabiegom pielęgnacyjnym. Warto zwrócić też uwagę na to, że mamy w jego wypadku do czynienia z kosmetykiem, który sprawdza się bez względu na nasz rodzaj skóry. Pomaga nawet wymagającej skórze dojrzałej. Eliminując nadmierną pigmentację umożliwia walkę ze zmarszczkami. Radzi sobie doskonale nawet z tymi, które są wyjątkowo głębokie.

Lumos – opinie

Choć Lumos nie należy do najtańszych kremów, które walczą z przebarwieniami, cieszy się dużą popularnością. Wyróżnia się na tle innych kosmetyków, które można dziś znaleźć na krajowym rynku. Tym, co zwraca szczególną uwagę użytkowników, jest jego bardzo wysoka jakość. Osoby, które zdecydowały się na jego przetestowanie podkreślają nie tylko skuteczność kremu Lumos. Doceniają również to, że nie pociąga za sobą żadnych skutków ubocznych, co jest przecież częstym problemem. Negatywne opinie dotyczące kremu należą do rzadkości. Przeważnie koncentrują się wokół ceny, która mogłaby być niższa zdaniem niektórych użytkowników.

Barbara, 45 lat: Mam świadomość tego, że przebarwienia na mojej twarzy to, w pewnym sensie, moja zasługa. Tuż przed początkiem lata zdecydowałam się na zabieg z użyciem kwasów. Koleżanka zapewniała mnie, że skóra stanie się po nim gładsza, a zmarszczki będą mniej widoczne. Na początku tak właśnie było. Zapomniałam jednak o zaleceniach kosmetyczki, która przypominała, że po takim zabiegu skóra nie może być narażona na intensywny kontakt ze słońcem. Wydawało mi się, że nie ponoszę niepotrzebnego ryzyka. Niestety, okazało się, że nie byłam wystarczająco ostrożna. Przebarwienia pojawiły się na całej twarzy. Moja skóra nadal była gładka. Ja jednak wstydziłam się wyjść z domu. Kolejne kremy okazywały się rozczarowaniem i właśnie wtedy natknęłam się na Lumos. Nie miałam już większych nadziei. Krem miał jednak dobre opinie w Internecie, a ja po cichu liczyłam na to, że pomoże choć trochę. Efekt przekroczył moje oczekiwania. Przebarwienia zniknęły, a moja skóra zaczęła znów wyglądać tak, że mogłam wyjść z domu jedynie z lekkim, naturalnym makijażem. Dziś sama mogę polecać Lumos. Jestem pewna, że pomoże wszystkim osobom, które, tak jak ja, mają już dość przebarwień i marzą o tym, żeby dobrze wyglądać.

 

Dorota 54 lata: Gdy świętowałam pięćdziesiąte urodziny uświadomiłam sobie, że kondycja mojej skóry jest naprawdę zła. Już wcześniej pogodziłam się z tym, że nie uwolnię się od zmarszczek. Teraz okazało się, że mam również przebarwienia. Byłam wściekła. Miałam wrażenie, że wyglądam na starszą niż jestem. Początkowo miałam nadzieję, że rozwiążę problem makijażem. Musiałam jednak malować się bardzo mocno. Nigdy wcześniej tego nie robiłam. Przebarwienia rzeczywiście znikały, ale nie wyglądałam naturalnie. Gdy nadeszła pandemia, było jeszcze gorzej. Maseczka niszczyła mój mocny makijaż, a przebarwienia były jeszcze bardziej widoczne. Czułam się coraz gorzej i właśnie wtedy poznałam Lumos. Na początku myślałam, że te wszystkie pozytywne opinie na jego temat piszą spece od marketingu. Ale co mi szkodziło sprawdzić je? I nagle okazało się, że moja skóra znowu jest wolna od przebarwień. Jest też znacznie gładsza niż wtedy, gdy stosowałam inne kremy. Oczywiście, nie będę Wam mówić, że wyglądam tak młodo, jak moja córka. Mogę jednak wyjść z domu uśmiechnięta. Makijaż też zajmuje mi znacznie mnij czasu.

Lumos – skład

Lumos jest bardzo skuteczny przede wszystkim dlatego, że jego skład jest wyjątkowy. Kosmetyk powstał z wykorzystaniem wysokiej jakości składników. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje:

Czysty kolagen – składnik, dzięki któremu możemy eliminować ubytki kolagenu w naszym ciele. Produkcja tego składnika jest coraz mniejsza. Już po 25 roku życia można zauważyć pierwsze jego braki. To właśnie dlatego skóra jest mniej jędrna. Kolagen zawarty w kremie Lumos nie tylko ujędrnia i wygładza skórę, ale i poprawia jej koloryt. Jest też cennym wsparciem, gdy chcemy wygładzać blizny, które pozostały po trądziku.

Kompleks Lumisphere – seria składników, dzięki którym dochodzi do syntezy melaniny w skórze. Pozwala na rozjaśnianie skóry.

Olej jojoba i olej jaśminowy – składniki o kompleksowym działaniu pielęgnacyjnym. Nie tylko regenerują skórę, ale również chronią ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Lumos – efekty uboczne

Lumos to rozwiązanie, które bazuje wyłącznie na składnikach naturalnych. Wszystkie składniki są też dobrze przebadane. Dzięki temu mamy do czynienia z kremem, który jest bezpieczny. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której zmagamy się z alergią na jeden ze składników kremu. Lumos zwraca na siebie uwagę także dlatego, że w jego składzie nie ma silikonów oraz parabenów. To również rozwiązanie, które jest wolne od olejów mineralnych, syntetycznych barwników oraz środków konserwujących, które są niebezpieczne dla skóry.

Jeśli chcemy cieszyć się najlepszymi efektami jego działania, krem powinien być wmasowany w dokładnie oczyszczoną skórę. Można go stosować zarówno rano, jak i wieczorem. Lumos jest stosowany przede wszystkim do twarzy. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań do tego, aby stosować go także w przypadku innych części ciała, jeśli pojawiają się na nich przebarwienia.

Lumos – cena

Cena regularna kremu znajduje się na stronie producenta. Osoby, które chcą zakupić kosmetyk ze zniżką, nie ponoszą też kosztów wysyłki. Warunki promocji są bardzo atrakcyjne. Należy jednak pamiętać, że jest ona ograniczona czasowo. Już teraz w sprzedaży dostępne są ostatnie opakowania promocyjne. Nie warto zwlekać więc z ich zamówieniem. Oczywiście, na promocje można będzie liczyć także w przyszłości. Informacje o każdej z nich pojawią się na stronie producenta. Osoby zainteresowane złożeniem zamówienia, powinny skorzystać z formularza, który znajduje się na stronie producenta. Wystarczy podać imię i numer kontaktowy, a operator przeprowadzi nas przez wszystkie formalności. Kupując Lumos nie trzeba decydować się na przedpłatę. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby umieścić opłatę bezpośrednio u kuriera.

Gdzie kupić Lumos

Dla wielu konsumentów najwygodniejszym sposobem na zaopatrzenie się w Lumos jest z pewnością udanie się do apteki, aby złożyć zamówienie na ten kosmetyk. Nie jest wykluczone, że w przyszłości rzeczywiście pojawi się taka możliwość. Obecnie nie jest to jednak możliwe. Apteki nakładają bardzo wysokie marże, co przyczyniłoby się do znaczącego wzrostu ceny kremu. W tym momencie zakup kremu Lumos jest więc możliwy jedynie za pośrednictwem strony prowadzonej przez jego producenta. Warto też zachować dużą ostrożność podczas zamawiania kremu Lumos. Na innych stronach można znaleźć jego podróbki. Ich liczba regularnie rośnie. Również ryzyko zakupu podróbki jest więc coraz większe. Takie tanie imitacje nie są tak skuteczne, jak oryginalny krem. Należy też liczyć się z tym, że mogą pociągać za sobą skutki uboczne. Nie widomo przecież, na jakich składnikach opiera się ich skład. Nie ma też pewności, że są przechowywane we właściwych warunkach.

Kup teraz Lumos z rabatem 50%
Promocja ważna do: 26.06.2022
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.