Prostonel – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Prostonel – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

12 sierpnia, 2020 0 przez admin
3.6/5 - (14 votes)

Prostata, czyli inaczej gruczoł męski – otacza męską cewkę moczową i wydziela płyn nasienny, który wraz z plemnikami tworzy spermę. Stan prostaty można sprawdzić, wykonując proste badanie krwi i odwiedzając urologa. A ponieważ prostata z wiekiem rośnie u wielu mężczyzn, jej kontrola musi być regularna. Niestety, wraz z wiekiem mężczyzn, ich prostaty rosną. Jeśli masz ponad 50 lat, możesz odczuwać skutki łagodnego powiększenia. Powiększenie gruczołu krokowego powoduje, że prostata zwiększa swoje rozmiary, co czasami może prowadzić do zwężenia cewki moczowej. Utrudnia to przepływ moczu. Tymczasem zatrzymanie moczu może być przyczyną poważnych chorób nerek i pęcherza.

Jakie są objawy powiększona prostaty?

  • osłabienie pęcherza lub przerwanie przepływu moczu podczas oddawania moczu
  • dłuższe oddawanie moczu,
  • uczucie zalegania moczu
  • nietrzymanie moczu lub niezdolność do utrzymania moczu
  • częstomocz, oddawanie moczu w nocy,
  • nagłe parcie na pęcherz

Prostonel: preparat, który stosować może każdy mężczyzna

Prowadzone na ochotnikach badania wykazały, że preparat Prostonel cechuje się większą o 40 – 50% skutecznością w porównaniu ze zwyczajowo stosowanymi preparatami i metodami leczenia. W większości przypadków efektywność kształtuje się na poziomie 96 – 100%. Oznacza to tyle, że stosowanie preparatu Prostonel pozwala na całkowite wyleczenie przerostu gruczołu krokowego, a także zahamowanie powstawania niekorzystnych zmian. Preparat sprawdza się w eliminowaniu bólu, niweluje również pieczenie lokalizujące się w okolicach gruczołu krokowego, dolnej części pleców, a także pachwin.

Preparat wygasza stan zapalny. Sprawia również, że znikają problemy z oddawaniem moczu. Sięgając po preparat, można być pewnym, że częste wizyty w toalecie znikną. Ustąpią również zastoje moczu, zniknie ból, który pojawiał się podczas opróżniania pęcherza. Co ważne, preparat ogranicza ryzyko nawrotu przerostu prostaty. Dzięki niemu tkanki zaczynają pracować prawidłowo.

 

Prostonel Cena -50%

 

Jak działa i kiedy mogą pojawić się pierwsze efekty?

Preparat sprawdza się szczególnie u mężczyzn w wieku 38 – 73 lata. W zdecydowanej większości przypadków kuracja musi być stosowana wyłącznie przez miesiąc. Jest to czas, który u większości mężczyzn przynosi odczuwalną zmianę, która następnie się utrwala na lata.

Pierwszy tydzień stosowania preparatu sprawia, że znikają te objawy, które są najbardziej dokuczliwe. Ból wygasa, znika mrowienie w pachwinach, ustępuje ucisk oraz pieczenie. Oddawaniu moczu nie towarzyszy dyskomfort. Mężczyzna znacznie rzadziej korzysta z toalety. Pęcherz opróżniany jest regularnie i do końca. Prostata nie dokucza w nocy. Mężczyzna nie wybudza się w związku z parciem na pęcherz.

Ostatni tydzień stosowania to znaczne zmniejszenie gruczołu krokowego – przybiera on normalny, prawidłowy rozmiar. Dochodzi do wzmocnienia oraz zregenerowania tkanek. Co ważne dla większości mężczyzn, panowie odzyskują sprawność seksualną. Ustępują problemy z erekcją, pojawia się libido. Stosunki przestają boleć, zaczynają znowu dawać satysfakcję.

Z czym wiąże się przerost prostaty?

Przerost prostaty to normalny proces, do którego dochodzi u każdego mężczyzny. W pewnym zakresie zmian cofnąć się nie da, ale zawsze można wpłynąć na to, jak oddziałują one na zdrowie. Trzeba pamiętać, że nieleczony przerost gruczołu krokowego może doprowadzić do o wiele poważniejszych problemów ze zdrowiem.

Problemy z prostatą oddziałują nie tylko na układ moczowy i sferę płciową. Negatywnie odbijają się na sferze psychicznej, utrudniają codzienne funkcjonowanie. Powiększona i boląca prostata daje wiele dodatkowych dolegliwości. Pojawia się bezsenność, nerwobóle, choroby o podłożu psychosomatycznym. Wszystko za sprawą przewlekłego stresu, który towarzyszy mężczyźnie dotkniętym przerośniętą prostatą. Jeśli nic nie zrobimy w porę, mogą pojawić się komórki rakowe.

 

Co zawiera preparat?

Skład preparatu jest w pełni bezpieczny. Nie zawiera on składników wchodzących w interakcje z innymi środkami farmakologicznymi. Nie wywołuje alergii. Nawet jego stosowanie przez kilka miesięcy nie doprowadzi o wystąpienia skutków ubocznych. Pojawi się natomiast szereg korzyści, do których zalicza się wzrost libido, a także wzmocnienie organizmu. Nie należy obawiać się wystąpienia zaburzeń hormonalnych. Wszystkie składniki są przebadane. Preparat zawiera skuteczne wyciągi roślinne. Więcej szczegółowych informacji na temat składników preparatu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej należącej do producenta preparatu. Preparat Prostonel można stosować bez obaw o własne zdrowie.

Prostonel

Kup teraz Prostonel z rabatem 50%
Promocja ważna do: 10.12.2023 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.