Remi Bloston – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Remi Bloston – Opinie, Działanie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

5 marca, 2019 3 przez admin
2.1/5 - (66 votes)

Znajdź sposób na zmianę swojego życia – zlikwiduj schorzenia układu krążenia!

 Takie osoby jak Profesor Derwick, swoim zaangażowaniem i chęcią pomocy, biją na głowę niejednego specjalistę. Przede wszystkim jednak, bohater o którym mowa, był mężem i dążył do uratowania życia swojej żony. Jako nieliczny, zdecydował się przeciwstawić utartym metodom leczenia miażdżycy, które pozostają nieskuteczne.

 Jak nietrudno się domyśleć, środowisko lekarskie skrytykowało go i sądziło, że postradał zmysły. Jak się jednak okazało, jego odkrycie, może zniwelować objawy milionów pacjentów, narażonych na zawał, czy udar mózgu.

Moment zwrotny w karierze Profesora

Doświadczony i doskonale wykształcony Profesor Darwick, przez 27 lat swojej kariery, leczył ludzi, którzy musi uporać się z różnymi problemami związanymi z układem sercowo-naczyniowym. Każdego dnia, wypisywał recepty na specyfiki, którym sam  ufał. Rozrzedzenie krwi, obniżenie ciśnienia, obniżenie poziomu cholesterolu – wszystko tak, jak nakazywała stara szkoła. Jego postrzeganie świata zmieniło się od momentu, kiedy wśród pacjentów, którym pomagał pojawił się ktoś wyjątkowy.

Po 27 latach praktyki lekarskiej i wiary w to, że pomaga swoim pacjentom, został wystawiony na próbę. U jego żony zdiagnozowano zaawansowaną, ciężką miażdżycę tętnicy wieńcowej. Kobieta przez całe życie odżywiała się zdrowo, dbała o aktywność fizyczną, nie paliła i nie piła. Nagle okazało się, że standardowe leczenie nie daje efektów!

Brak rezultatów tradycyjnych metod

Żona Profesora Darwicka  zawsze była posłuszną pacjentką. Bez najmniejszego problemu i przez wzgląd na zaufanie do męża, nigdy nie zapomina o następnej dawce leków na obniżenie statyn, a mimo to w dniu 59 urodzin dostała zawału. Statystyki również dają do myślenia. Jak bowiem można z nich zaobserwować, tylko 50 procent osób przeżywa drugi zawał, a z trzeciego uchodzi cało wyłącznie 3 procent pacjentów! Najnowsze badania jednoznacznie wskazują na bardzo groźne dla zdrowia negatywny skutki długotrwałego przyjmowania statyn i prawdziwych przyczynach zatykania się tętnic.

Cholesterol to znak

Gro lekarzy na całym świecie, ma świadomość tego, że poprzez przepisywane leki pomaga swoim pacjentom, a w rzeczywistości, leki na obniżenie ciśnienia i cholesterolu to gwóźdź do grobu! Nie ma absolutnie żadnych badań, które mogą poświadczyć, że to cholesterol powoduje chorobę niedokrwienną serca czy zatkanie tętnic. Tak zwana blaszka miażdżycowa to nic innego jak zakrzepy krwi, ale winowajcą nie jest tu cholesterol!

Miażdżyca – medyczny sekret?

Miażdżyca jest postrzegana jako choroba śródbłonka, czyli warstwy komórek, które pozostaje odpowiedzialna za wyściełanie tętnic. Niestety, istnieje realne ryzyko uszkodzenia komórek. Wówczas, krew przestaje swobodnie spływać po ich ściankach, tworzą się rany i zakrzepy zwane popularnie płytkami miażdżycowymi. Dla przykładu, tradycyjna ludność wysp Tokelau na Oceanie Spokojnym, której regionalna dieta obfituje w tłuszcze nasycone w postaci oleju kokosowego jest absolutnie wolna od chorób wieńcowych i miażdżycy. Tymczasem większość specjalistów zaleca ludziom dietę niskotłuszczową…

Co powoduje przyklejanie się krwi do tętnicy i tworzenie skrzepów?

Odpowiedź nie należy do skomplikowanych, a mimo to tylko nielicznym dane było ją poznać. Jeśli ścianki tętnicy są na tyle śliskie, że krew płynie w nich swobodnie, organizm jest zdrowy. W przypadku powstania ran, zgrubień i stanów zapalnych pozostaje to wręcz niemożliwe. Obecnie, znane są 4, podstawowe i szalenie ważne substancje, które pomagają stabilizować sytuację ścianek tętnic. Są to: koenzym Q10, witamina C i witamina K2 oraz kwasy tłuszczowe omega-3.

 Niestety, w przypadku powstania zniszczeń, obecnie znane sposoby pomocy farmakologiczne nie przynoszą zamierzonych skutków. Zatkane tętnice zamieniają się w bombę zegarową, która tyka i w każdej chwili może o sobie powiadomić. Co zatem okazuje się bardziej skuteczne?

Remi Bloston- działanie

Dzięki zastosowaniu Remi Bloston, obserwuje się błyskawiczne zmiękczenie skrzepów krwi, przywrócenie komórkom, które wyścielają tętnicę wymaganą poślizgowość. Substancje zawarte w specyfiku sprawiają, że krew znów swobodnie płynie, docierając do najdalszych organów i naczyń włosowatych.

 Dopiero w połączeniu z innymi potężnymi składnikami jego działania wzmacnia się o 87%, co pozwala na całkowite udrożnienie tętnic, poprawę kondycji i samopoczucia w trakcie i po zakończeniu czteromiesięcznej kuracji. Dodanie ekstraktu z karczocha, pozwala na wzmożenie pożądanego efektu i przyspieszenie kuracji. Twój organizm w mgnieniu oka wróci do pełnej sprawności!

Remi Bloston – Opinie

Remi Bloston to nowy produkt, niemniej jednak mimo swojej świeżości na rynku, zgromadził już pokaźną rzeszę swoich zwolenników. Odsetek z nich, zdecydował się za zrecenzowanie suplementu i przekazanie swojej obiektywnej opinii internautom.

Nie znałem lepszego sposobu na zwiększenie swoich szans. Wiedziałem, że mój zegar tyka i jeśli prędko czegoś nie zrobię, raz na zawsze będę musiał opuścić swoja rodzinę. Na szczęście, tak się jednak nie stało. Minęło bardzo dużo czasu zanim zrozumiałem, że tradycyjne leki nie dają sobie rady w konfrontacji z moimi schorzeniami.

Żona poradziła mi, abym spróbował kuracji Remi Bloston. W końcu jej dobra koleżanka z pracy tyle o niej mówiła, więc musiało być coś na rzeczy. Nie myliłem się! Nigdy nie widziałem tak dużych zmian w swoim samopoczuciu z dnia na dzień. Jeśli ktokolwiek z Was, obawia się, że Remi Bloston to kolejny dobrze zapakowany produkt, którego stosowanie nic dla Was nie wskóra – jest w błędzie! Lekarze nie mogę wyjść ze zdziwienia, w jak zatrważającym tempie pomogłem sobie na własną rękę!

Jacek, 60 lat

Nie miałam już siły. Wykupywane raz w miesiącu leki nie dawały żadnych rezultatów. Zastanawiałam się, czy cokolwiek mogę jeszcze zrobić. Jak się okazało pomoc przyszła niespodziewanie. Córka stwierdziła, że tym razem zamiast tortu na urodziny i wyprawiania mi imprezy, zabierze mnie na zakupy. Wybrałyśmy strój sportowy, rower, rolki i… oprócz upominków, o których wiedziałam, w paczce znalazła się również Remi. To strzał w dziesiątkę! Po 4 miesięcznej kuracji, moje wyniki wzbudziły podejrzenia i niemałe kontrowersję. Lekarz pięć razy pytał mi się, czy to na pewno nie pomyłka. Zobaczcie sami:

  • cholesterol LDL- 106mg/dl;
  • ciśnienie krwi się – 130/78 mmHg;
  • zawartość trójglicerydów we krwi – 120 mg/dl;

Dodatkowo, słuch po blaszkach miażdżycowych zaginął! Chciałam osobiście podziękować Profesorowi za dar, jaki poszybował do nas spod jego rąk i mam nadzieję, że kiedyś będzie to jeszcze możliwe! 

– Barbara, lat 59

Remi Bloston – Skutki uboczne

Jak nietrudno się domyśleć, żona Profesora sceptycznie podchodziła do efektów stosowania kuracji. Z podobną sytuacją i wątpliwościami, z pewnością miało styczność większość z 11 tysięcy pacjentów, którzy zdecydowali się na zastosowania remedium. Jednak gdy już po pierwszym miesiącu zaczęła się o wiele lepiej czuć, a bolesne skurcze nóg i duszności mijały. Ponadto, niezależne badania nie wykazały żadnych skutków ubocznych czteromiesięcznej kuracji remedium na choroby i schorzenia układu sercowo-naczyniowego. Remi Bloston mimo swojego silnego działania jest bardzo bezpiecznym specyfikiem.

Remi Bloston – Skład

Remi Bloston to jedna z roślin, której pojawienie się na świecie bez dwóch zdań jest efektem chęci zadbania o cywilizację matki natury. Już od tysięcy lat, Tradycyjna Medycyna Azjatycka, wykorzystuje to niezwykłe remedium do leczenia zaburzeń układu krążenia. Ekstrakt z Remi Bloston posiada szereg substancji czynnych, o zbawiennych właściwościach dla prawidłowego funkcjonowania naszego ustroju.

Remi Bloston– Cena produktu

Koszt zakupu produktu w ilościach niezbędnych do prawidłowego odbycia czteromiesięcznej kuracji plasuje się doskonale na tle konkurencyjnych rozwiązań. Całkowita cena Remi Bloston nie obciąża domowego budżetu!

Remi Bloston – Gdzie kupić? (Apteka czy sklep)

Rekomendujemy zakup specyfiku wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Tylko wówczas, dysponujemy gwarancją co do jakości i właściwości produktu, jakim jest Remi Bloston. Niestety, na ten moment, zakup suplementu stacjonarnie pozostaje niemożliwe. Fakt ten jest związany z obawą o swoją przyszłość największych firm farmaceutycznych, dla których spopularyzowanie Remi Bloston oznaczałoby koniec działalności na rynku.

Remi Bloston

Kup teraz Remi Bloston z rabatem 50%
Promocja ważna do: 16.05.2022
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.